Wyroby bikomponentowe - producent

Oferowane przez nas wyroby bikomponentowe to przede wszystkim połączenia typu guma i metal oraz guma, metal i teflon, których wysoką jakość potwierdza między innymi certyfikat CE w produkcji łożysk elastomerowych.

Jaki jest sekret jakości naszych wyrobów bikomponentowych (gumowo-metalowych)?

  • firmowy know-how;
  • dokładny proces technologiczny przygotowania powierzchni.

Jako producent elementów gumowo-metalowych, jesteśmy w stanie zagwarantować trwałe połączenie zapewniające wysoką wytrzymałość wyrobu na obciążenia, zarówno ścinające, jak i rozciągające. Dbamy również o to, aby wszystkie części metalowe charakteryzowały się wysoką odpornością na korozję.

Od lat specjalizujemy się w produkcji elementów gumowych, dlatego możemy dostarczyć wyroby bikomponentowe w różnych kształtach i rozmiarach, dopasowane do Twoich potrzeb. Zaawansowany technologicznie park maszynowy pozwoli nam zachować wszelkie detale, a w laboratorium sprawdzimy, czy gotowy wyrób spełnia wymagane przez Ciebie parametry.

Zastosowanie wyrobów gumowo-metalowych

Wyroby bikomponentowe, czyli gumowo-metalowe, znajdują zastosowanie w różnych branżach, w szczególności w przemyśle maszynowym, chemicznym oraz Automative. To m.in. amortyzatory, odbojniki, czy wibroizolatory, które wykorzystywane są np. podczas budowy różnego rodzaju pojazdów, maszyn oraz urządzeń.

Jako doświadczony producent wyrobów gumowo-metalowych możemy zapewnić elementy spełniające Twoje wymagania zarówno w zakresie cech fizycznych, jak i przeznaczenia, od których uzależniamy wybór mieszanki gumowej.